Про роботу закладу під час карантину

Салашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Яворівської районної ради

Львівської області

Н А К А З

13.03.2020                                                     с.Салаші                                                           №    о

Про роботу закладу під час карантину

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, Указу Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронаврусом SARS-coV-2», підпункт 2 пункту 13 Положення про Функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року № 1400, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за № 1623/29752, наказу МОН України № 406 від 16 березня 2020 року «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та враховуючи рекомендації листа МОН України  №1/9-154 від 11.03.2020 року та Всесвітньої організації охорони здоров’я,

 

НАКАЗУЮ:

1.Перевести усіх педагогічних працівників школи на дистанційну форму роботи.

2. Усім педагогічним працівникам школи:

2.1.Освітній процес, а також виконання іншої організаційно-педагогічної, методичної роботи здійснювати шляхом проведення дистанційного навчання із використанням технологій дистанційного навчання, а саме інтернет сервісів: Google Classroom, Zoom,  Viber та інших;

2.2.Скласти індивідуальний план роботи у режимі дистанційного навчання на час проведення карантинних заходів з 16.03.2020 року до завершення карантину та забезпечити його виконання.

3. Педагогам школи, враховуючи матеріально-технічні можливості,:

– створити вайбер групи з учнів певного класу, долучивши до них усіх учителів-предметників, які викладають в цьому класі, та  надсилати завдання для учнів у вайбер групи;

– організувати систему дистанційного курсу навчання за допомогою сервісу Google Клас;

– організувати дистанційні онлайн уроки шляхом використання системи ZOOM.ua;

– залучати учнів до перегляду відеоуроків, що транслюються в інтернет мережі з різних предметів шкільної програми;

– під час освітнього процесу із використання технологій дистанційного навчання здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти (при можливості наразі фіксувати вчителем (у зручний для нього спосіб), а у подальшому занести до відповідних сторінок класного журналу). Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно, відтермінувати його проведення до завершення епідеміологічної ситуації.

– під час карантину широко використовувати інтернетресурси інформаційного освітнього простору для особистісного зростання кожного учасника навчально-виховного процесу.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Бесазі Л.І..:

4.1. Здійснювати контроль за роботою учителів та учнів під час проведення дистанційного навчання із використанням технологій дистанційного навчання шляхом збору інформації надісланої від учителів про роботу з класом щодо виконання календарного планування, освітніх програм відповідно до тижневого навантаження та розкладу навчальних занять.

4.2. У канікулярний період залучити учителів до виконання методичної, організаційно-педагогічної роботи щодо розроблення та виконання індивідуальних планів професійного розвитку, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, педагогічної майстерності через самоосвіту та підготовки матеріалів до подальшої дистанційної роботи.

5. Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Бесазі Л.І.  спільно з класними керівниками 2-9 класів організувати інформування здобувачів освіти, їхніх батьків, працівників закладу про умови опрацювання навчальних програм та заходи щодо запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання шляхом розміщення відповідної інформації на сайті школи, фейсбук сторінці, у вайбер групі або індивідуальних консультацій в період карантину.

6. Організувати роботу технічних працівників закладу щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у закладі.

7. Забезпечити контроль щодо економії енергоресурсів.

 

8. Технічному персоналу школи продовжувати виконувати свої обов’язки, а саме:

– тричі в день здійснювати вологе прибирання навчальних приміщень;

– чергувати у навчальному закладі відповідно до графіка;

– виконувати усі необхідні ремонтні робіти у закладі та на території;

– чистити і дезінфікувати раковини та інше санітарно-технічне устаткування що три години на день;

– здійснювати обробку приміщень миючими та дезінфікуючими засобами, дозволеними для використання МОЗ України.

9. Централізованій бухгалтерії відділу освіти (гол. бухгалтер О.Бачало) здійснювати оплату працівникам школи на час тимчасового припинення навчально-виховного процесу з розрахунку заробітної плати встановленої під час тарифікації відповідно до п.5.2.1. Галузевої угоди укладеної між Міністерством освіти і науки України та ЦК профспілки працівників освіти і науки України та п.77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (Наказ МОН від 15.04.1993 №102).

10. Контроль за здійсненням дистанційного навчання із використанням технологій дистанційного навчання, виконанням навчальних планів та програм покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Бесагу Л.І.. (2-9класи,робота гуртків, соціально – психологічної служби, педагога – організатора, бібліотекаря, інклюзивне навчання).

10. Загальний контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор                                                                                           Г.Андрушко

 

З наказом ознайомлено:

Л.Бесага

Переглядів 114